32 gimtadienis

KOPA gimtadienis - Baltic Guitar Quartet
KOPA gimtadienis - sveikinimas
KOPA gimtadienis - Baltic Guitar Quartet
KOPA gimtadienis - sveikinimas

32-as spaustuvės KOPA gimtadienis: kartu švenčiame idėjas

Nesvarbu, apie kurią gyvenimo sritį bekalbėtume, viskas visuomet prasideda nuo idėjos. Karjeros krypties keitimas, išsikraustymas, knygos rašymas, naujo hobio atradimas ar įmonės kūrimas – visų, didelių ir mažų, gyvenimo projektų įžanga visuomet  tampa netikėtai į galvą atėjusi mintis. Tuomet reikia toliau svajoti, idėją tobulinti, pradėti kurti realius veiksmų planus ir galiausiai veikti bei stebėti, kaip nuolatinės pastangos leidžia idėjai virsti gražia realybe. Šiais metais švenčiame šias idėjas ir visa ko pradžias – kupinas iššūkių, bet viltingas ir įsimintinas, o, svarbiausia, prasmingas.

Spaustuvės KOPA kelias 1991 m. metais balandžio 15-ąją taip pat prasidėjo nuo idėjos ir noro siekti geriausio, o šiemet pašnekesių ir muzikos sūkuryje susirinkę svečiai šventė jau 32-ąjį KOPA gimtadienį. Vakaras prasidėjo nuo „Baltic guitar quartet“ koncerto  Šv. Jurgio Kankinio bažnyčioje. Nekasdienė bažnyčios aplinka bei išskirtinis keturių gitarų skambesys sukūrė unikalią ir iškilmingą šventės atmosferą. Tai svečiams ir besisukantiems spaudos bei vizualinės estetikos pasaulyje darbuotojams leido pasimėgauti kitokio formato menu. Antroji gimtadienio dalis vyko jaukioje bažnyčios auloje, kurioje pirmiausia spaustuvės pasiekimais pasidžiaugė ir prisiminimais pasidalino įmonės vadovai Saulius ir Žaneta Mudėnai. Pasveikinti spaustuvės KOPA ir pasidžiaugti per metus nuveiktais darbais  atvyko ne tik darbuotojai, bet ir klientai, partneriai bei tiekėjai, kurie džiaugėsi bendradarbiavimu,  jaukia atmosfera ir galimybe geriau pažinti visą komandą. Tokios gimtadienio šventės –  tai išskirtinės progos pabendrauti su savo kolegomis ir svečiais neformalioje aplinkoje, pasikalbėti ne tik apie darbus bei stiprinti ryšius.

KOPA gimtadienis

Kaip ir kiekvieno gimtadienio metu, buvo pasveikinti ilgametę patirtį įmonėje sukaupę darbuotojai. Tęsiant tradicijas, dešimtmečio proga buvo apdovanotas Robertas Kairys bei kartu su KOPA jau virš dvidešimt metų esantys darbuotojai, kurių aistra spaudai, užsidegimas diena iš dienos padeda klientų idėjas paversti realybe.

Vakaro eigoje buvo pasidžiaugta ne tik šauniu kolektyvu, bet ir šiemet įgyvendintais projektais, atspausdintais leidiniais, naujomis ir tęsiamomis partnerystėmis, ištikimais klientais ir neseniai su KOPA pradėjusiais dirbti žmonėmis, kalbėta apie planus, norus ir kompetencijų stiprinimo bei pačios įmonės augimo galimybes.

Jaukus šurmulys ir smagūs pokalbiai tęsėsi ilgai, o švenčiant jau įgyvendintas idėjas, atsirado naujų – galbūt atrodytų lengvai neįgyvendinamų, bet įdomių, skatinančių smalsumą ir naujus planus. Su pagalba, pastangomis ir ryžtu jos tikrai virs realybe, belieka tik laukti 33 gimtadienio, tikslingai dirbti ir spėlioti, kokias idėjas ir projektus švęsime kitąmet!