BDAR

Ši asmens duomenų apsaugos ir slapukų politika apibrėžia tai, kaip Uždaroji dizaino ir leidybos AB KOPA naudoja ir apsaugo informaciją apie Jus, kai lankotės šiame kopa.lt portale. UDLAB KOPA įsipareigoja saugoti Jūsų privatumą, todėl prašome suteikti informaciją, pagal kurią Jūs galite būti atpažintas, kai naudojatės šiuo portalu. Patvirtiname, kad svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Kopa.lt gali keisti ar papildyti šią privatumo ir slapukų politiką, todėl periodiškai užsukite ir patikrinkite, ar atlikti pakeitimai / papildymai Jums yra priimtini.
 
Kokią informaciją kaupiame
Galime kaupti šią informaciją:
•    vardas, pavardė (jei vartotojas pateikia ją savo noru);
•    kontaktinė informacija, įskaitant el. pašto adresą (jei vartotojas pateikia ją savo noru);
•    demografinė informacija; tokia, kaip: pašto kodas, poreikiai ir interesai;
•    kita informacija, susijusi su vartotojų apklausa ir pasiūlymais.
Mūsų naudojamų slapukų sąrašą galite peržiūrėti skiltyje žemiau „kopa.lt naudojamų slapukų sąrašas“.
 
Kaip naudojame sukauptą informaciją
Šią informaciją mes prašome suteikti, nes norime geriau suprasti Jūsų poreikius ir teikti geresnę paslaugą. Dažniausiai informaciją renkame dėl šių priežasčių:
•    vidinių įrašų kaupimui ir tvarkymui;
•    teisingo svetainės kopa.lt veikimo užtikrinimui;
•    gaminių ar paslaugų tobulinimo tikslu;
•    periodiškam naujienų apie specialius pasiūlymus, naujas paslaugas ar gaminius, kurie, mūsų manymu, galėtų Jus dominti, siuntimui jūsų el. pašto adresu;
•    norėdami susisiekti su jumis rinkos tyrimų tikslu, kad apklausos metu gautą informaciją galėtume naudoti puslapio pritaikymui.
 
Duomenų apsauga
Esame pasiruošę užtikrinti Jūsų duomenų apsaugą. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.
 
Kaip naudojame slapukus
Slapukai yra maži tekstiniai failai, išsaugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Failas yra išsaugomas Jums davus sutikimą. Slapukai suteikia galimybę analizuoti svetainės srautą ar informuoti Jus apie apsilankymą konkrečioje svetainėje. Taip pat slapukai suteikia galimybę internetinėms programoms prisitaikyti prie Jūsų individualiai ir, įsimenant bei atsižvelgiant į naršymo informaciją, reaguoti į Jūsų poreikius.
Bendrąja prasme, suteikdami mums galimybę stebėti, kurie puslapiai Jums yra naudingi, slapukai įgalina mus pateikti Jums geresnę svetainę. Slapukai neturi jokios prieigos prie Jūsų kompiuterio ar kitos informacijos, išskyrus tą informaciją, kurią Jūs nusprendėte mums pateikti.
Didžioji dalis naršyklių slapukus patvirtina automatiškai, tačiau jei norite, Jūs galite paprastai keisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų. Slapukų atsisakymas apribos galimybę visapusiškai panaudoti svetainę.
 
Kokie slapukai naudojami puslapyje kopa.lt?
Puslapyje kopa.lt naudojami žemiau išvardinti slapukai ir technologijos. Kiekvienas jų turi specifinę funkciją.
 
Navigacijos slapukai
Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pvz., prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.

Analitiniai slapukai
Šie slapukai naudojami mūsų svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti. Tokie duomenys padeda tobulinti svetainės veikimą, registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus. Šių slapukų gautus rezultatus kopa.lt naudoja anonimiškai ir išskirtinai tik statistikos tikslams.

Socialinių tinklų slapukai
Šie slapukai yra būtini norint savo socialinio profilio paskyroje naudoti kopa.lt svetainės informaciją, pvz., su savo socialinių tinklų draugais pasidalinti patikusiu kopa.lt svetainės turiniu. Sesijos slapukai nustatomi kiekvienai sesijai, t. y. jie saugomi tol, kol uždarote naršyklę. Sesijos slapukai nėra saugomi Jūsų įrenginio kietajame diske. Nuolatiniai slapukai yra saugomi Jūsų įrenginyje, kol juos ištrinate arba kol baigiasi jų saugojimo terminas, bet ne ilgiau nei vienerius metus. Socialinių tinklų slapukai neturi įtakos navigacijai mūsų svetainėje.
 
Kopa.lt naudojamų slapukų sąrašas
Žemiau esančioje lentelėje pateikiamas slapukų ir informacijos, kurią jie saugo, sąrašas.
 Slapuko pavadinimas    Slapuko aprašymas
has_js    JavaScript aktyvumo nustatymas naršyklėje.
SESS#    Vartotojų duomenų išlaikymas sesijos metu.
GPS    Unikalaus vartotojo ID nustatymas mobiliuosiuose įrenginiuose, pasitelkiant geografinę GPS vietą.
pagead/1p-user-list/#    Konversijų ar kt. prasmingų vartotojų sąveikų stebėjimas.
test_cookie    Nustatoma, ar vartotojo naršyklė palaiko slapukus.
VISITOR_INFO1_LIVE    Vartotojų pralaidumas puslapiuose su integruotais YouTube vaizdo įrašais.
YSC    YouTube vaizdo įrašų peržiūrų statistika.
_ga, _gat, _gid, collect, _glc_au, ads/ga-audiences, IDE

    Google slapukai, naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.
yt-remote-cast-installed, yt-remote-connected-devices, yt-remote-device-id, yt-remote-fast-check-period, yt-remote-session-app, yt-remote-session-name    Išsaugomos vartotojo vaizdo įrašų grotuvo nuostatos, naudojant įterptąjį YouTube vaizdo įrašą.

Nuorodos į kitas svetaines
Mūsų puslapis gali talpinti nuorodas į kitas susijusias išorines svetaines. Jei Jūs nuspręsite pasinaudoti šiomis nuorodomis išeidami iš mūsų puslapio, atminkite, kad mes nekontroliuojame kitų svetainių turinio. Dėl šios priežasties mes negalime atsakyti už tokių svetainių asmens duomenų ar bet kokios kitos informacijos apsaugą. Apsisaugojimui Jūs turėtumėte susipažinti su atitinkamos svetainės naudojimosi ir privatumo taisyklėmis.
 
Kaip valdyti savo asmeninę informaciją
Visada galite pasirinkti, kaip apriboti Jūsų asmeninės informacijos rinkimą ar naudojimą.
Daugumoje naršyklių per nustatymus galima išjungti slapukus. Nežiūrint į tai, mes primename Jums, kad navigacijos arba funkcinių slapukų išjungimas gali turėti įtakos svetainės veikimui ir/arba apriboti mūsų teikiamas paslaugas.
Žemiau pagal naršykles yra pateikiami nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus:
•    Firefox
•    Chrome
•    Internet Explorer
•    Safari
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir savo pageidavimus dėl trečiųjų šalių profiliavimo eikite į www.youronlinechoices.com/lt/ . Norėdami išjungti analitinius slapukus ir užkirsti kelią Google Analytics rinkti duomenis apie Jūsų navigaciją, galite rasti papildomą naršyklės įskiepį čia: tools.google.com/dlpage/gaoptout.
Mes neparduodame ir kitokiais būdais neteikiame Jūsų asmeninės informacijos trečioms šalims, nebent tam turime Jūsų leidimą ar darome tai įstatymų ribose.
Jei manote, kad bet kokia Jūsų turima informacija yra neteisinga arba neišsami, prašome apie tai mus informuoti el. paštu: kopa@kopa.lt. Mes nedelsiant ištaisysime bet kokią neteisingą informaciją.