Apie projektą

Behind the blinds, tai jaunatviškas, nepriklausomas, dukart per metus leidžiamas žurnalas, atspindintis šiuolaikinę estetiką madoje ir vaizduojamame mene. Mados dizainerio iš Briuselio Michaelo Marsono sudarytas leidinys dalinasi subjektyviomis mados, fotografijos, muzikos, architektūros ir kt. pasaulio įžvalgomis. Leidinio idėja kilo iš meilės mados fotografijai. Eidamas savo autentišku keliu, tarptautinis stilistų, fotografų, rašytojų ir menininkų kolektyvas kiekvienam numeriui dovanoja naujas istorijas, fotografijas bei kitas meno išraiškas. Kūrėjai, pažaboję visišką laisvę, atspindi ir formuoja meno pasaulį, į kurį pro uždangos kraštelį kviečia pasižvalgyti ir savo skaitytojus.

Gaminys

Žurnalas minkštu viršeliu su pridedamu plakatu.

Medžiagos

Viršeliui pasirinktas kreidinis 350 g/m2 Icon gloss popierius, viduje - 115 g/m2 gramatūros purus, pusiau matinis G-Print popierius. Viename iš žurnalo atvertimų įterprtas plakatas atspaustas Omni gloss 115 g/m2 popieriuje.

Techninė informacija

Siūtas-klijuotas žurnalas minkštu viršeliu. Kreidinio popieriaus viršelis spalvotai atspaustas iš abiejų pusių ir laminuotas blizgiu laminatu. Viduje gausu aukštos kokybės spalvotų fotografijų, viename iš atvertimų įterptas žurnalo turinį papildantis plakatas.