Kauno kino festivalis

Spaustuvė KOPA

„Dovanojame bilietus į du Tarptautinio Kauno kino festivalio seansus“

Kaune kaip kine — su tokiu šūkiu jau keletą metų nesiskiria Tarptautinis Kauno kino festivalis. Šiame mieste prasidėjęs ir į visą Lietuvą išsiplėtęs festivalis šiemet į Lietuvos kino sales sugrįžta po metų pertraukos, tačiau galima teigti, kad programa dėl to tampa tik įdomesnė – filmą sau ras visi pasiilgę susimąstyti verčiančių filmų. Tai joks sutapimas, nes TKKF dėmesio centre šiemet atsiranda būtent žiūrovai ir jų kuriamas ryšys su pasauliu bei kinu. 

Tuo turėjome galimybę įsitikinti patys, nes festivalio atidarymo metu rodytas filmas „Užmaršties eilės“ užbūrė mūsų komandą magiškojo realizmo įkvėpta istorija apie dingusius kūnus. Pasak filmo režisieriaus, ši tema universali daugeliui šalių – tiek jo gimtajam Iranui, tiek Lietuvai, iš kurios kasdien emigruoja (ir taip tam tikra prasme dingsta) dešimtys žmonių.

Šiais metais TKKF atvirukus gamino atsinaujinusi e-spaustuvė KLIK, kuri ir dovanoja kvietimus į du festivalio seansus Jums ir Jūsų kolegoms:

  • 6 bilietai į filmą „Pareiga“, vyksiantį gruodžio 8 d. 17.30 val. laikinojoje kino teatro „Romuva“ salėje (Kauno valstybinis akademinis dramos teatras, Kęstučio g. 62). Tai arabų kilmės režisierės Annemarie Jacir darbas apie dviejų vienos šeimos kartų ryšį, tradicijas, emigraciją ir bandymą iš naujo rasti bendrą kalbą. Autorė yra pelniusi ne vieną apdovanojimą, tarp jų ir įspūdinga „Oskaro“ nominacija geriausio trumpametražio filmo kategorijoje. 
  • 6 bilietai į filmą „Įsakymai“, vyksiantį gruodžio 9 d. 16 val. KTU kultūros ir renginių centre (Laisvės al. 13). Šį filmą sukūrė lietuvių kilmės kinų režisierius Andrew Stasiulis ir Eric Marsh. Veiksmas plėtojasi karo metu, tačiau filmas ne seka tradicine karo filmų tradicija, o ją sąmoningai atmeta, siekdamas perteikti tikrą šiuolaikinio karo chaosą.

Akcijos sąlygos:

  • Registruokite savo įmonę iki 12.06 dienos 12 val., registracijos formą rasite čia.
  • Rinksime du laimėtojus: 1 laimėtojas gaus 6 kvietimus į filmą „Pareiga”, 1 laimėtojas gaus 6 kvietimus į filmą „Įsakymai“.
  • Laimėtojai paaiškės 12.06 dieną, juos rinksime atsitiktine tvarka, o rezultatai bus viešinami spaustuvės KOPA socialinio portalo Facebook paskyroje.
  • Akcijoje dalyvauja tik spaustuvės KOPA ir e-spaustuvės KLIK klientai.
  • Prašome atkreipti dėmesį, kad abu filmų seansai vyks Kaune.