Nepatogus kinas

Nepatogus kinas

„Dovanojame kvietimus į jubiliejinį festivalį „Nepatogus kinas“

Kas kiekvienais metais rudenį verčia žmones palikti namų šilumą ir eiti į kino sales žiūrėti „Nepatogaus kino”? Ko gero vienas iš svarbiausių dalykų yra didelė temų įvairovė, netikėtas ir atviras režisierių žvilgsnis į tai, kas netikėta ir nekasdieniška. Kartais labai smalsu pamatyti pasaulį kito akimis, o dokumentinis kinas tokią galimybę kaip tik ir siūlo. „Nepatogus kinas” — renginys atviriems, pasiruošusiems keisti pasaulį ir keistis kartu su juo. Kartu tai ir dar vienas langas į kitokį, įdomų ir mums dažnai nematomą pasaulį. 

Šis festivalis kasmet provokuoja, todėl su dideliu susidomėjimu laukiame, ką naujo išvysime šiemet. Jubiliejiniam festivaliui filmai buvo renkami atsakingai, kaip visada, tačiau prie programos sudarymo buvo leista prisidėti ir žiūrovams. Trys laimingieji, laimėję akreditacijas į Krokuvos kino festivalį turėjo atsakingą užduotį — išrinkti vieną filmą, kurį jau greitai išvysime „Nepatogiame kine”. 

Norėtume pabrėžti, kad dokumentiniai filmai jokiu būdu nėra nuobodūs ar nuspėjami. Šio festivalio programa, kaip visada, kupina filmų įvairiomis temomis kiekvieno amžiaus, skirtingų interesų žiūrovams. Todėl mes nuoširdžiai norėtume paraginti apsilankyti seansuose savo mieste — tegul ruduo tampa prasmingas. Spaustuvė KOPA remia festivalį “Nepatogus kinas” ir jo skleidžiamas idėjas, todėl norėtų pasiūlyti savo klientams sudalyvauti akcijoje, kurios metu dvi įmonės (po vieną Vilniuje ir Kaune) turės galimybę rezervuoti iki 20-ties vietų į pasirinktą filmo seansą.

Akcijos sąlygos:

  • Registruokite savo įmonę iki 10.14 dienos 12 val., registracijos formą rasite čia.
  • Rinksime du laimėtojus: viena įmonė turės galimybę žiūrėti kino seansą Kaune, kita – Vilniuje.
  • Laimėtojai paaiškės 10.14 dieną, juos rinksime atsitiktine tvarka, o rezultatai bus viešinami spaustuvės KOPA socialinio portalo Facebook paskyroje.
  • Laimėjusios įmonės turės teisę rezervuoti iki 20 bilietų į pasirinktą festivalio filmą Kaune arba Vilniuje.
  • Rezervuojamų vietų skaičių ir pasirinktą seansą prašome pranešti iki 10.17 dienos, 12 val.

Akcijoje dalyvauja tik spaustuvės KOPA klientai.

Filmų repertuarą žiūrėkite čia.