Apie projektą

Eating at Conjunction leidinyje pristatoma Johanne Hestvold meno paroda. Pakuotės tapo šiuolaikinio gyvenimo pagrindiniu elementu, giliai įsipainiojusiu į mūsų kultūrinį audinį, kartu su kavos puodeliais išsinešimui, greito maisto, lėto maisto, makiažo, žaislų, aparatūros ir pan. pakuotėmis. Tam tikra prasme mūsų šiuolaikinis gyvenimas telpa dėžutėse. Pakuotė yra daiktas, kuriame laikomi arba transportuojami skysčiai arba mažesni daiktai, apsaugodama vidų nuo išorės ir atvirkščiai. Tai tam tikra riba tarp vieno ir kažko kito, tarp skysčio ir paviršiaus, tarp objektų, tarp materijos. Ji atriboja, kur kažkas baigiasi ir kažkas prasideda. Pakuotės ir masinės gamybos objektai pastaruosius porą metų okupavo Johanne Hestvold vaizduotę. Tačiau jos naujoji skulptūrų paroda Eating at Conjunction yra artimesnė santykių problemos tyrimui, o ne kontempliacijai apie pakuotės prigimtį. 

Gaminys

Siūta-klijuota brošiūra su atvartais.

Medžiagos

Viršeliui pasirinktas 330 g/m2 dekoratyvinis Gmund Heidi popierius, o viduje mainosi 120 g/m2 dekoratyvinis Kaskad Owl Grey popierius, 100 g/m2 kreidinis blizgus bei 150 g/m2 aukštos kokybės nekreidinio Munken Print White popieriaus puslapiai.

Techninė informacija

Kraft rudos spalvos viršelyje – kongrevu iškelti grafiniai objektai bei ofsetine spaudos technologija atspaustas tekstas. Viduje trijų rūšių popierius dalijantis brošiūrą į tris atskirus skirsnius.