Dizainas ir maketavimas

Spaustuvė KOPA

„Kada ir kur verta rinktis dizaino ar maketavimo paslaugas“

Dizaino kūrimo ar maketavimo darbų poreikis atsiranda siekiant pozicionuoti savo verslą ar kuriant konkrečią reklaminę kampaniją. Priklausomai nuo iškeltų tikslų ir jiems įgyvendinti skirto biudžeto, Jūs turite tris pasirinkimo galimybes:

Reklamos agentūra gali būti teisingas pasirinkimas, jeigu Jūs skiriate dideles sumas reklamai. Reklamos agentūros gali padėti skirtas lėšas panaudoti efektyviai, t. y. padėti sukurti reklaminės kampanijos koncepciją ir strategiją, atlikti rinkos tyrimus, planuoti reklaminės kampanijos skelbimus atitinkamose žiniasklaidos priemonėse ir pan. Tuomet dizaino ar maketavimo darbai, yra vieni iš daugelio reklaminės kampanijos paslaugų.

Nauda: reklamos agentūrose dirba įvairių sričių specialistai, kurie gali išvystyti reklaminę kampaniją nuo idėjos iki visiško įgyvendinimo.
Trūkumai: tokioms reklaminėms kampanijoms reikalingas nemažas biudžetas, todėl reklamos agentūrų paslaugas dažniausiai renkasi didelės įmonės ar organizacijos.

Laisvai samdomas dizaineris. Vykdant vienkartinius reklamos ar pozicionavimo projektus ir turint ribotą biudžetą, t. y. kai norint turėti brošiūras, skrajutes, atvirukus ar logotipo maketą, bet nesiekiant įgyvendinti didelę reklaminę kampaniją nuo A iki Z, įmonės dažniau renkasi laisvai samdomą dizainerį.

Nauda: Pirkti laisvai samdomo dizainerio paslaugas yra kur kas pigiau, negu reklamos agentūroje. Taip pat, Jūs galite pasirinkti dizainerį pagal jo specializacijos kryptį ir stilistiką, priklausomai nuo to, kokia maketavimo paslauga reikalinga - techninis išpildymas ar meninis.
Trūkumai: Kad projektas būtų atliktas tinkamai ir laiku, laisvai samdomas dizaineris privalo turėti ne tik techninio maketavimo žinių, patirties, estetinį suvokimą, bet ir projekto planavimo įgūdžių. Todėl, surasti patyrusį laisvai samdomą dizainerį, kuris atitiktų šiuos reikalavimus nėra paprasta. Perkant maketavimo paslaugas iš nekompetentingo dizainerio, ne tik sugaišite savo brangų laiką aiškindamas smulkmenas, tačiau ir galutinis rezultatas gali neatitikti Jūsų lūkesčių.

KOPA leidinių dizaino studija. Kuo mes skiriamės nuo reklamos agentūrų ar laisvai samdomų dizainerių:

- Klausymo įgūdžiai. Skiriame daug laiko, siekdami išsiaiškinti Jūsų poreikius, kad suprastume Jūsų verslą ir įsitikintume, jog dizaino sprendimai bus efektyvūs. Mes tikime, kad klausymasis yra dizaino proceso pagrindas ir raktas į sėkmingą projektą.

   - Patirtis. Spaustuvės KOPA leidinių dizaino studija yra sukaupusi daugiau negu 23 metų patirtį. Patyrusių dizainerių ir profesionalių maketuotojų, turinčių meninį – estetinį ir techninį išsilavinimą, specializacija yra leidinių dizainas ir profesionalus maketavimas: nuo skrajutės iki didelės apimties įvaizdinių projektų.
   - Dėmesys. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl, nepriklausomai nuo to, didelis projektas ar mažas, KOPA specialistai skirs jam maksimalų dėmesį ir aukštos kokybės paslaugas.
   - Vertė. KOPA klientai - neieško pigiausio varianto. Jie supranta, kas yra kokybė ir vertina mūsų patirtį. Taip pat, jie iš anksto nori žinoti, kiek projektas kainuos, kad galėtų planuoti biudžetą. Taigi, mes teikime didžiausią vertę už Jūsų turimą biudžetą.
   - Partnerystė. Puoselėjame ilgalaikius verslo santykius su dauguma savo klientų. Iš tikrųjų, kai kurie pirmieji spaustuvės KOPA klientai išliko iki šių dienų. Tai skatina mus tobulėti ir dirbti dar daugiau, kadangi norime būti ilgalaikio Jūsų verslo augimo ir sėkmės partneriais.

Kuo Jums galime būti naudingi?

Mes teikiame 30 minučių konsultaciją, kurios metu galime pakalbėti apie Jūsų marketingo poreikius ir apsvarstyti galimus sprendimus. Susisiekite su mumis šiandien telefonu: 8 37 301616 arba rašykite internetu: spauskite čia.

Daugiau apie maketavimą ir dizainą skaitykite čia.