Apie projektą

KALEIDOSCOPE yra dukart per metus rengiamas šiuolaikinio meno ir kultūros žurnalas, pradėtas leisti 2009 m. Milane. Plačiąja prasme tai yra pasaulinės kūrybinės bendruomenės susitikimo vieta. Tikėdami, kad menininkai yra tikri tiesos sakytojai ir pokyčių agentai, KALEIDOSCOPE kūrėjai laikosi jų vizijos, peržengia ribas ir laužo standartus. Vaizduojamojo meno kūrėjams, menininkams, rašytojams ir stilistams pavyksta sukurti nepaprastą leidinį, užpildytą kūrybine galerija, unikaliu tarpdisciplininiu ir netradiciniu požiūriu. Šiame aukštos kokybės leidinyje publikuojamas menas iš viso pasaulio: fotografijos, dizainas, piešiniai ir kt. Platinamas ir pripažinta svisame pasaulyje, KALEIDOSCOPE žurnalas suburia tarptautinę išlavinto skonio auditoriją.

Gaminys

Žurnalas minkštu viršeliu.

Medžiagos

Viršeliui pasirinktas 300 g/m2 blizgus kreidinis Maxi gloss popierius, vidaus puslapiai atspausti 115 g/m2 Maxima gloss popieriuje.

Techninė informacija

Siūtas-klijuotas žurnalas minkštu viršeliu. Viršelis atspaustas iš abiejų pusių, nulamintuotas blizgiu laminatu. Taktiliškumo žurnalui suteikia viršelyje iškeltas kongrevas. Viduje gausu susijungiančių aukštos kokybės nuotraukų puslapių atvertimuose.