Apie projektą

Leidinys skirtas fotografo Stanislovo Lukošiaus (1906–1997) įamžintiems istoriniams Kauno Senamiesčio ir Naujamiesčio kadrams, kuriuose užfiksuota dabar jau iš esmės pasikeitusi aplinka. Pagrindinė leidinio idėja – pasivaikščiojimas po tarsi kitą Kauną, kurio jau nebėra. Atsivertę albumą liks nustebę tie, kurie įpratę prie tradicinių vadovų ar žinynų, pateikiančių išlikusius lankytinus kultūros paveldo objektus. O perskaitę ir užvertę jį jau nebežiūrės į tas pačias vietas ankstesniu žvilgsniu – matyti vaizdai primins, kaip viskas čia atrodė anksčiau. Skaitytojas su anuometiniu Kaunu bus supažindintas nuosekliai, nuo vienų kvartalų ir gatvių pereinant prie tolesnių.

Gaminys

Siūta brošiūra atvira nugarėle su vienu atvartu viršelyje.

Medžiagos

Viršeliui pasirinktas 300 g/m2 Munken Polar Rough nekreidinis popierius, bei 150 g/m2 šio popieriaus versija pasirinkta vidaus puslapiams.  

Techninė informacija

Siūta brošiūra atvira nugarėle, kurią pridengia viršelis su vienu atvartu. Pirmas viršelio puslapis dekoruotas iškeliant jame atspausdintą miesto fragmentą. Viduje gausu fotografijų atspaustų LE - UV ofsetine spauda nekreidiniame popieriuje.