Didžiausi mokymai

Spaustuvė KOPA

„Pokyčių akivaizdoje — didžiausi mokymai spaustuvės istorijoje“

Spaustuvės KOPA komandos nariai visada skatinami dalyvauti konferencijose ir mokymuose, kurie padėtų geriausiai įsisavinti pačias naujausias tos srities, kurioje tenka dirbti, žinias. Tai padeda išlaikyti susidomėjimą darbu ir priverčia pažvelgti į tas pačias užduotis nauju kampu. Tačiau kartais mokymai būtini ir dėl įmonės viduje vykstančių pokyčių. Šiuo atveju, dviem pagrindiniais veiksniais, lėmusiais didžiausių mokymų įmonės istorijoje įgyvendinimą, tapo ambicingas naujas projektas — E-spaustuvė KLIK ir moderniausia rinkoje spaudos mašina Heidelberg XL 106 5 LE-UV.

Naujoji spaudos mašina, kurią įsigijome praėjusių metų pabaigoje, simboliškai žymi ne tik spaustuvės augimą ir plėtrą, bet ir tam tikrą technologinį lūžį, kuriam reikėjo atsakingai pasiruošti. Todėl praėjusiais metais 5 spaudėjai, 2 technikai bei 2 vadovai dalyvavo „ XL106-5+L LEUV” mokymų programoje, kurios metu „Heidelberg Lietuva” atstovai juos išsamiai supažindino su naujosios technologijos galimybėmis ir būdais, kaip ją efektyviausiai panaudoti. Šie mokymai truko 90 valandų. Naujų technologijų įsisavinimas — procesas, užtrunkantis ne vieną dieną, todėl nuoseklūs mokymai yra tiesiog būtini. Džiugu, kad šia spaudos mašina atspausdinti darbai pasižymi itin aukšta kokybe, pastebime didžiulį skirtumą foniniame spalvų dengime ir spaudoje ant nekreidinio popieriaus. Visa tai — ne tik technologijos, bet ir ja naudotis gebančių darbuotojų nuopelnas.

Kitas svarbus spaustuvės KOPA projektas rinkai pristatytas šiais metais, tačiau 2015 metais vyko pagrindiniai paruošiamieji darbai. Vienas iš jų — internetinio portalo valdymo mokymai, kuriuose dalyvavo 6 mūsų komandos nariai. KLIK — pirmoji ofsetinė e-spaustuvė, kurioje visus spaudos gaminius galima užsisakyti internetu. Siekdami, kad teikiama paslauga būtų patogi ir kokybiška, kreipėmės į tikrus profesionalus. Kartu apžvelgus bendruosius sistemos veikimo principus buvo pereita prie produktų kūrimo, konfigūravimo ir kitų netipinės internetinės parduotuvės principu veikiančiai e-spaustuvei svarbių dalykų. Mokymai truko 32 valandas ir jų metu įgytos žinios kasdien padeda mūsų komandos nariams sėkmingai vystyti ir tobulinti e-spaustuvės projektą.

Smagu, kad sėkmingai įgyvendintos mokymų programos motyvuoja ne tik tobulėti siekiančius darbuotojus, bet padeda siekti bendrai užsibrėžtų tikslų ir neatsilikti nuo rinkos lyderių.

Spaustuvės KOPA mokymai