Investicijos į efektyvumą

Spaustuvė KOPA

„Pusės milijono investicijos į spaustuvės veiklos efektyvumą“

Pusės milijono litų investicijos į inovatyvius informacinių technologijų sprendimus, pasinaudojant parama pagal ES struktūrinės paramos priemonę „E-Verslas LT", iš esmės pagerins visų įmonės veiklos procesų planavimą, pagreitins pasiūlymo pateikimo, gamybos terminus ir padės žymiai padidinti pardavimų apimtį.

„Įmonėje diegiame naują finansų valdymo sistemos Microsoft Dynamics NAV versiją ir Danijoje sukurtą specializuotą spaustuvių verslo valdymo sistemą Print Vis, kurių dėka būsime pasirengę užtikrinti itin kokybišką klientų aptarnavimą optimaliais kaštais ir sparčiai auginti pardavimų bei gamybos apimtį", - pasakoja KOPOS direktorius Saulius Mudėnas. - „Visa įmonės veikla galės būti valdoma, naudojantis šiomis programomis tarsi įrankiais, planuojame standartizuoti ir pagreitinti pasiūlymo paruošimo, užsakymo pateikimo procesus, efektyviau valdyti pardavimus, gamybą, tiekimą, atsargas, planuoti logistiką."

Print Vis pagalba tikimasi maksimaliai integruoti įmonės veiklos vidinius ir išorinius procesus, kad kiekvienam įmonės darbuotojui būtų prieinama reikiama informacija jam tinkamu laiku vienoje IT sistemoje. Įdiegti elektroniniai verslo sprendimai leis paspartinti strateginių ir kasdienių įmonės veiklos sprendimų priėmimą, operatyviai gauti tikslesnę informaciją apie įmonėje vykstančius vidinius procesus, efektyviau valdyti pardavimus ir panaudoti žmogiškuosius išteklius, savalaikiai reaguoti į išorinius procesus ir optimizuoti veiklą, didinti įmonės konkurencingumą ir našumą.

Spaustuvė KOPA Lietuvos rinkoje sėkmingai veikia jau 20 metų ir yra plataus profilio spaudos įmonė. Dizainas, maketavimas, daugiau nei 100 įvairiausių rūšių gaminių spausdinimas - tai KOPOS verslo sritys. „Klientų esame ne kartą įvertinti už profesionalų aptarnavimą, todėl norėtume, kad ir ateityje nepritrūktų laiko gilintis į jų poreikius, jiems patarti. Augant įmonei plečiasi klientų būrys, turime skirti vis daugiau resursų, kad plėtotume ir stiprintume santykius su jais." - pažymi p. Mudėnas.

Platūs veiklos horizontai įpareigoja diegti pažangias technologijas, priešingu atveju rinkoje įmonė tampa nekonkurencinga. „Įžvelgiame daug galimybių plėsti veiklą. Tikimės, kad naujoji verslo valdymo sistema ypač padės padidinti eksporto dalį pardavimuose." - sako KOPOS vadovas.

E-verslo projektas ,,KOPA informacinės spaudos verslo valdymo sistemos sukūrimas" (Nr. VP-2.1-ŪM-02-K-01-063) įmonei kainuos 250 000 litų, tokia pat projekto lėšų dalis bus finansuojama Europos Sąjungos struktūrinės paramos Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Spaudos verslo valdymo sistemą įmonėje KOPA diegia Lietuvos IT įmonė „Columbus IT partner" ir danų specialistai. Projektą įgyvendinti planuojama iki 2011 metų vidurio.

Spaustuvės KOPA investicijos