Apie projektą

Knyga „Regeneracija [ir jos įtampos]“ tai to paties pavadinimo pokalbių ciklo idėjinis tęsinys. Nuo 2020-ųjų kovo iki spalio mėnesio Tautvydo Urbelio, Noah Brehmer ir Miglės Babickaitės kuruota programa tyrinėjo regeneraciją kaip būdą suprasti daugiasluoksnį miesto, kultūros ir politikos santykį. Atmesdami binarinį ir siaurą ‘jie’ ir ‘mes’ miesto kultūrų matymą, pokalbių serijos tarptautiniai pranešėjai dalinosi idėjomis kaip menu, estetika ir garsu galima teigiamai paveikti urbanistinę ir architektūrinę miesto plėtrą. Paskaitų ir renginių programa parodė, kad ‘regeneracija’ yra multidiscipliniškų studijų reikalaujantis reiškinys, skatinantis skirtingų ekspertų, mokslininkų ir menininkų keitimąsi žiniomis. Šiuo būdu atsiranda produktyvi terpė galvoti apie skirtingas urbanistines ateitis.

Įkvėpti pokalbių ciklo, knygos „Regeneracija [ir jos įtampos]“ redaktoriai ir tekstų autoriai naudoja pokalbių programos teorinius metmenis tam, kad įsivaizduotų pokyčio potencialą ateities urbanistinėse erdvėse. Pasitelkdami dažnai sutinkamą piktžolių vešėjimo cemento įtrūkiuose vaizdinį, jie įsivaizduoja galią prisijaukinti svetimą aplinką, suteikti jai gyvybės, regeneruoti. „Regeneracija [ir jos įtampos]“ tai visų modernų miestą sudarančių sistemų kolekcija, susijusi su materialiomis ir nematerialiomis (infra)struktūromis. Skirtingais mastais ir iš įvairiausių pusių šeši autoriai šioje knygoje leidžiasi į asmenines keliones po miestą.
 

Gaminys

Siūta-klijuota brošiūra su atvartais.

Medžiagos

Viršeliui pasirinktas 300 g/m2 aukštos kokybės nekreidinis Munken Lynx Rough popierius, o viduje 100 g/m2 nekreidinis Print WhiteMunken popieriaus kolekcijos.

Techninė informacija

Abu siūtos brošiūros viršelio atvartai užlenkti į priekį, todėl pirmo viršelio antroje pusėje esanti neoninės spalvos spauda tampa visos brošiūros pagrindiniu akcentu. Tokia pati spalva atsikartoja ir šios tekstinės brošiūros vidiniuose puslapiuose suteikdama leidiniui vientisumo.