Vertinamas lietuvių profesionalumas

Spaustuvė KOPA

„Šiaurės Europa įvertina lietuvių profesionalumą“

„Metų pradžia išties nuteikia optimistiškai. Kita vertus, žinome, kad tai aktyvaus ir kryptingo praėjusiųjų metų įdirbio rezultatas", – dalinasi mintimis KOPOS vadovas Saulius Mudėnas. – „Taip susiklostė, kad daugiausiai dirbame su Šiaurės šalimis. Užsakovai šiose šalyse reiklūs – gera kaina nėra vienintelis sėkmės jų rinkose garantas. Už gerą kainą tikimasi nepriekaištingos gaminių kokybės, tikslių logistikos sprendimų, profesionalaus aptarnavimo."

Pasak S. Mudėno, 2011 metais eksportas bus svarbiausia KOPOS pardavimų augimo varomoji jėga. „Konkurencija Šiaurės šalių rinkose didžiulė, į jas nusitaikę daugelis Rytų Europos spaustuvių. Tačiau įtikti klientui padeda mūsų darbuotojų profesionalumas, unikalūs gaminiai, ir, neabejotinai, patirtis – spaudos rinkoje esame ne naujokai, šiemet švenčiame 20 metų veiklos jubiliejų." – džiaugiasi KOPOS vadovas.

Šiuo metu, pasinaudojant ES struktūrinių fondų parama, KOPOJE baigiama diegti danų sukurta specializuota spaudos verslo valdymo sistema PrintVis, padėsianti užtikrinti itin kokybišką klientų aptarnavimą. Įmonės vadovas neslepia savo įsitikinimo, kad šis projektas ir LEAN sistemos metodai gamyboje padės ne tik toliau stiprinti KOPOS pozicijas Šiaurės šalyse, bet ir drąsiai žengti į naujas eksporto rinkas.