SCANORAMA

Spaustuvė KOPA Scanorama

„Spaustuvė KOPA 2014 metais – kartu su SCANORAMA“

Tos pačios vertybės ir požiūris į kuriamą produktą jau ketvirtus metus suvienija spaustuvę KOPA ir Europos šalių kino forumą SCANORAMA sėkmingam bendradarbiavimui. Džiaugiamės, kad per mūsų bendravimo laikotarpį „Scanorama“nuo pat pradžių laikydamasi tvirtų programos formavimo ir filmų atrankos kriterijų bei oponuodama įsišaknijusiam komerciniam skoniui išsiplėtė į 4 didžiausius Lietuvos miestus. Šiuo metu geru kinu gali džiaugtis:

Vilnius (lapkričio 6 – 16 d.),
Kaunas (lapkričio 13 – 23 d.),
Klaipėda (lapkričio 13 – 16 d.) ir
Šiauliai (lapkričio 22 – 23 d.).

Rinktinis kinas jau yra arčiau Jūsų, todėl turite galimybę apsilankyti jame ir Jūs. Spaustuvės KOPA kolektyvas taip pat nori pakviesti savo klientus į kino teatrus ir kartu su Europos šalių kino forumu SCANORAMA padovanoti kvietimus į pasirinktą kino seansą.

Akcijos „Dovana KOPA klientams“ taisyklės:

  • akcijoje dalyvauja visi spaustuvės KOPA klientai, kurie rugsėjo 1 d. – spalio 15 d. spaustuvėje KOPA užsakė brošiūrų (siūtos, klijuotos, siūtos – klijuotos, mini brošiūros, rištos spirale ir pan.) spaudos paslaugas.
  • visų, mūsų sistemoje esančių, įmonių pavadinimai bus surašomi ant lapelių. Laimėtojai bus traukiami atsitiktiniu būdu spalio 27 d. (traukimo procedūra bus nufilmuota ir patalpinta kopa.lt svetainėje bei KOPA youtube kanale).
  • 5 įmonėms - laimėtojoms išsiųsime po 4 kvietimus, kuriuos galėsite iškeisti į pasirinkto SCANORAMA festivalio metu rodomo kino filmo bilietus.

Festivalio SCANORAMA repertuarą organizatoriai paskelbs spalio 28 d. svetainėje: www.scanorama.lt.

Jau įvykusios „Dovana KOPA klientams“ akcijos VIDEO įrašą galite peržiūrėti čia.

Sėkmės ir iki pasimatymo kine!