Spaustuvės gimtadienis

Spaustuvės KOPA gimtadienis

„Spaustuvė KOPA įkopė į dvidešimt penktuosius veiklos metus“

Įmonės gimtadienis – tai puiki proga neformalioje aplinkoje aptarti nuveiktus darbus, svarbesnius įvykius ir perspektyvas. Todėl įprastai darbingo trečiadienio popietę spaustuvės kolektyvas susirinko trumpam pasibuvimui, šiltiems pokalbiams prie kavos puodelio. Šią dieną pradėjome dar vienerius spaustuvės KOPA gyvavimo metus.
Pagrindinė frazė spaustuvės KOPA direktoriaus Sauliaus Mudėno sveikinimo kalboje – „Svarbiausia yra įgalinti darbuotojus ir jais pasitikėti“ – patvirtina, kad viskas prasideda nuo bendrovės vizijos ir nuo to, kuo tikime.
Nueitas kelias, dirbusių ir šiuo metu dirbančių žmonių atsidavimas savo profesijai iš pasėtos sėklos visuomet brandina saldesnius vaisius. Todėl ir šie metai mums visiems buvo kupini laimėjimų:

  • nominacija „Žaliausia spaustuvė“ 2014;
  • pagrindinis prizas knygos meno konkurse už dviejų tomų (trijų knygų) monografiją „Vitas Luckus. Biografija. Kūryba“;
  • du apdovanojimai knygos meno konkurse už R. Požerskio fotoalbumo „Lietuva 1988–1993“ ir „Architekto Algimanto Sprindžio kūryba“ knygų spaudą;
  • apdovanojimas spaustuvės KOPA dizainerei Jovitai Bliūdžiūtei už knygos „Architekto Algimanto Sprindžio kūryba“ dizainą;
  • „Vytauto V. Stanionio fotografijų albumo „Nuotraukos dokumentams“ įvertinimas už novatoriškumą ir naujų formų paieškas knygos mene viename prestižiškiausių Europoje Vokietijos dizaino konkurse;
  • pripažinimas 2014 m. Paris Photo apdovanojimuose;
  • pripažinti tarp stipriausių Lietuvoje 2013 m. už finansinius rodiklius (įvertinus Lietuvos įmonių mokumo reitingą);
  • sėkmingas pakartotinis technologinių kompetencijų patvirtinimas Šveicarijos medijų ir spaudos technologijų kompetencijų centre UGRA;
  • kiti asmeniniai pasiekimai ir kompetencijų realizavimas.

„Lietuvai integruojantis į Europinę rinką, spaustuvė KOPA turi naują viziją – tapti konkurencinga komercinio segmento Europos spaustuve. Europos kontekste dabar mes esame per maži, todėl turime augti, tobulinti savo procesus, siekti aukštesnio efektyvumo, būti profesionalais, orientuotais į klientą.
Šiems tikslams pasiekti ateityje gali prireikti naujų investicijų, technologijų, mūsų ryžto tobulėti ir pasišventimo spaudos profesijai, kuri, tikiu, išliks šiame elektroninių technologijų amžiuje“ – Saulius Mudėnas.

 

Spaustuves kopa gimtadienis

 

spaustuve direktorius Saulius Mudenas su zmona Zaneta

 

Taip pat spaustuvės gimtadienio metu buvo pristatytas tradicinis metinis leidinys KOPA PRESS Nr. 8. Jame, 2020 metų spaustuvės KOPA vizija ir kitos KOPA darbuotojams aktualios temos. Įdomiausia ir skaitomiausia skiltis – „Rašo kopiečiai“, kurioje šiais metais rekordinio naujagimių skaičiaus spaustuvėje KOPA tema. Džiaugiamės laimingais tėvais ir augančia karta!

 

laikrascio dalybos spaustuveje

 

spauda prie kavos puodelio