Muzika su KOPA

Spaustuvė KOPA

„Spaustuvė KOPA ir vėl kviečia klausytis pavasariškų Vilhemo Čepinskio smuiko garsų“

Pamažu įsibėgėjant pavasariui spaustuvė KOPA džiaugiasi galėdama jus pakviesti į smuiko virtuozu vadinamo Vilhelmo Čepinskio ir jo įkurto styginių orkestro „Senoji CAMERATA“ koncertą didžiausioje Lietuvoje Žalgirio Arenoje. Šis koncertas turėtų būti dar įspūdingesnis už visus buvusius prieš tai, nes jis pirmą kartą vyks didžiojoje arenos salėje, kurioje paprastai vyksta populiariosios muzikos renginiai. Pasak Vilhelmo Čepinskio, šis koncertas ir jam bus išskirtinis ir ypatingas, nes skiriamas jo naujagimei dukrai Marijai.

Daugiau apie žymiausiose pasaulio scenose koncertavusį solistą Vilhelmą Čepinskį kviečiame skaityti čia.

Jau tradicija tapęs renginys, kasmet į koncertų sales ir arenas sutraukiantis klasikinės muzikos gerbėjus, nenuvils ir šiemet: klausytojai bus kviečiami pasinerti į žymiausių klasikinės muzikos autorių kūrybą. Tarp jų - Johanas Sebastianas Bachas, XVII amžiaus vokiečių baroko epochos genijus, sukūręs vienus iš sudėtingiausių ir gražiausių to meto muzikos kompozicijų.

Taip pat išgirsite XIX a. austrų kompozitoriaus Franco Šuberto kūrybą.

Šis autorius pasižymėjo išskirtiniu produktyvumu, nes per savo trumpą gyvenimą (Šubertas mirė būdamas vos 31-erių) sukūrė daugiau negu 1500 kompozicijų.

Nors pripažinimo autorius sulaukė tik po mirties, dabar jis yra įvardijamas vienu iš svarbiausių vėlyvojo klasicizmo ir ankstyvojo romantizmo epochų kompozitorių, jo kūriniai iki šių dienų dažnai skamba didžiausiose pasaulio koncertų salėse ir kamerinėje aplinkoje.

Kitas ne mažiau išskirtinis austrų kompozitorius — XIX-ame amžiuje gyvenęs Johanas Štrausas,kuris per savo karjerą sukūrė daugiau negu 500 valsų, polkų ir kadrilių.

Taip pat koncerte mėgausitės ir Lietuvos kompozitorių muzika: paties Vilhelmo Čepinskio kurtais ir aranžuotais muzikos kūriniais, Fausto Latėno kūryba.

Vilhelmas Cepinskis Senoji CAMERATA

Norime Jums padovanoti galimybę apsilankyti šiame klasikinio žavesio kupiname renginyje: kviečiame dalyvauti konkurse KOPA socialinio tinkle Facebook paskyroje ir laimėti du bilietus į kovo 22-ąją Žalgirio arenoje vyksiantį koncertą!