Žaliausia spaustuvė

Spaustuvė KOPA žaliausia spaustuvė

„Spaustuvė KOPA nominuota „Žaliausia spaustuve“ 2014“

Kasmet dviejų dienų „BaltPrint“ konferencijoje susirenka spaudos pramonės atstovai pasidžiaugti savo bei kitų įmonių laimėjimais. 2014 metų nominacijos buvo skiriamos šiose kategorijose: metų gaminys, eksportuotojas, metų lyderis, novatoriškiausia spaustuvė, žaliausia spaustuvė, žinių spaustuvė, socialiai atsakinga spaustuvė, kūrybinių sprendimų spaustuvė, metų darbuotojas.
Spaustuvė KOPA šiais metais buvo nominuota „žaliausia spaustuve“ už tai, kad daug dėmesio skiria ekologiniams sprendimams, gamyboje naudoja daugiau nei trečdalį aplinkai draugiškų lakų ir dažų, klientus skatina pasirinkti perdirbtą popierių savo leidiniams, rūpinasi aplinka ir naudoja žaliąją energiją, taiko kitus aplinką saugančius sprendimus. Savo versle KOPA vadovaujasi principu: koks esu aš, koks esi tu, tokia yra ir mūsų aplinka.

Kita renginio „BaltPrint dalis“ – mokslinė konferencija, kurios metu buvo aptariami Europos spaudos pramonės bruožai ir prognozės 2014 - 2019 metams.

Pagrindinės temos:

  • Europos spaudos pramonė šiandien ir rytoj: esminiai pokyčiai, iššūkiai ir galimybės
  • Tarptautinės spaudos rinkos tendencijos ir inovacijos, augimo perspektyvos ir veiksniai
  • Technologijų ir žaliavų inovacijos ir prognozės
  • Svarbiausios naujienos, susijusios su Europos Sąjungos investicijų programomis verslui
  • Spaudos pramonės apdovanojimai ─ geriausios praktikos ir lyderių įžvalgos
  • Sėkmingas eksportas į Vokietijos, Norvegijos ir Gruzijos rinkas

Pranešimus skaitė Lietuvos ir užsienio lektoriai: Leatitia Reynaud, „Intergaf“ ekonomikos ir aplinkosaugos patarėja (Belgija); dr. Sean Smyth, „Smithers Pira“ ekspertas (Jungtinė Karalystė); Esa Saarinen, „Heidelberg“ regiono įrangos pardavimo direktorius (Suomija); Guntis Kronbergs, UAB „Starlett“ vadovas (Latvija); dr. Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos inovacijų centro ekspertas (Lietuva); Audronė Ercienė, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) Lietuvos biuro vadovė; Jūratė Ramoškienė, patarėja Lietuvos Respublikos ambasadoje Gruzijoje; Aleksandras Laurinavičius, Lietuvos Respublikos komercijos atašė Norvegijoje.

Dėkojame organizatoriams, Lietuvos spaustuvininkų asociacijai (Lispa), už puikų renginį, žinias ir įžvalgas!

Spaustuvė KOPA žaliausia spaustuvėŽaliausios spaustuvės diplomas