Smuiko garsai

Spaustuvė KOPA

„Spaustuvė KOPA palydės pavasarį kartu su Vilhelmo Čepinskio smuiko garsais“

Spaustuvė KOPA kviečia į š.m. gegužės 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą, kuriame smuiko virtuozas Vilhelmas Čepinskis kartu su savo įkurtu styginių orkestru Senoji CAMERATA palydės pavasarį.

Trumpai apie solistą Vilhelmą Čepinskį. Lietuvių smuikininkas, dar vaikystėje vadintas vunderkindu, gimė operos dainininkės ir smuikininko, dirigento šeimoje. Smuiko studijas Vilhelmas pradėjo būdamas tik ketverių, o septynerių jau pirmą kartą debiutavo filharmonijoje. Vėliau grojo prestižinėse koncertų salėse Niujorke, Amsterdame, Maskvoje. V. Čepinskis yra koncertavęs su garbingiausiais atlikėjais žymiausiose pasaulio scenose, griežė Švedijos karalienės bei Norvegijos karališkosios šeimos oficialių vizitų Lietuvoje metu. Už nuopelnus V. Čepinskis tituluojamas garsiausiu Lietuvos smuikininku, smuiko virtuozu.

2004 m. maestro subūrė trylikos styginių instrumentų kamerinį orkestrą, kuriame groja jauni, talentingi muzikantai iš visos Lietuvos. 2005 m. šiam kolektyvui suteiktas „Camerata Klaipėda“ (dabartinis pavadinimas Senoji CAMERATA) vardas.

 

V. Capinskis ir Camerata su spaustuve KOPA

 

Šio koncerto metu išgirsite F. Schuberto, N. Paganini, F. Liszto, V. Čepinskio ir kt. kompozitorių kūrinius. Malonaus klausymo, nes išgirsti tikrai verta!

DOVANA JUMS

Kad ir Jūsų pavasario palydos būtų nuspalvintos muzikos garsais, spaustuvė KOPA padovanos 10 kvietimų 5 laimingiesiems (vienas kvietimas dviem asmenims). Kvietimus dalinsime KOPA facebook profilyje.

Taisyklės paprastos:

  • apsilankykite KOPA facebook paskyroje;
  • raskite informaciją apie koncertą;
  • ir pasidalinkite šia žinia su draugais, paspaudę nuorodą „Dalintis“ / „Share“.

Penkis laiminguosius burtų keliu išrinksime gegužės 20 d (apie laimėtus bilietus pranešime asmeniškai žinute).

Spaustuvė KOPA Vilhelmas Čepinskis