Koronaviruso protrūkis

„Spaustuvės KOPA veikla koronaviruso protrūkio metu“

Dėl koronaviruso protūkio susidariusi situacija neabejotai liečia kiekvieną. Pasaulyje paskelbta pandemija, daugelyje šalių įvestas karantinas, ribojantis tiek asmenų, tiek prekių judėjimą. Šios priemonės yra būtinos siekiant suvaldyti viruso plitimą ir apsaugoti pažeidžiamiausias visuomenės grupes, kas, be abejonės, turi įtakos įprastam gyvenimo ritmui.

Nepaisant to, laikantis visų sveikatos ministerijos rekomendacijų, karantino laikotarpiu spaustuvė KOPA ketina dirbti pagal planą. Klientų užklausos yra priimamos ir derinamos, o patvirtinti užsakymai spausdinami ir gaminami pagal planą. Karantino laikotarpiu gali būti ribojamas valstybės sienos kirtimas, tačiau tai neturėtų daryti reikšmingos įtakos gamybos ar pristatymo terminams.

Dauguma spaudos planavimo ir gamybos etapų nereikalauja kontakto su klientu ir atitinka visas sveikatos apsaugos rekomendacijas. Dėl šios priežasties projekto planavimas, sąmatos parengimas, failų tikrinimas, maketavimas ar kiti dizaino darbai bei pati spauda vyksta saugiai ir be papildomų trikdžių. Susidariusią situaciją palanku išnaudoti apgalvotam projekto rengimui bei ruošimui spaudai, todėl spaustuvė KOPA kviečia ramiai planuoti ir neatidėlioti spaudos darbų rytdienai, kuri neabejotinai išauš mums visiems!

Šiuo laikotarpiu spaustuvė KOPA linki visiems sveikatos ir sąmoningumo, saugoti save bei aplinkinius. Apgalvoti mūsų veiksmai gali padėti suvaldyti susidariusią situaciją ir padėti greičiau grįžti į įprastas gyvenimo ir darbo vėžes.