Sunkmetis – geriausias laikas keistis!

Spaustuvė KOPA

Todėl jau nuo metų pradžios mūsų įmonė kelia sau klausimą– kokia socialiai atsakinga veikla KOPA galėtų užsiimti šiais nelengvais metais? Įmonėje jau daug kas įdiegta ir veikia: laikomasi aplinkosaugos standarto, sukurtos darbo vietos ir kontroliuojamas jų saugumas.

Šiemet turime tikslą peržengti įmonės ribas, labiau bendrauti su visuomene, skatinti mūsų darbuotojus ir jų šeimų narius būti draugiškais mus supančiai aplinkai ir miestui, kuriame gyvename. Suplanuota nemažai edukacinių renginių, akcijų ir kitų informavimo priemonių aplinkosaugos tema" – dalinasi mintimis KOPOS Personalo vadovė Žaneta Mudėnienė (nuotraukoje viršuje).

Kokioje aplinkoje mes gyvename, dirbame ir ilsimės? Ką mes galvojame apie atliekų rūšiavimą ir kas mums trukdo būti socialiai atsakingais piliečiais – tokias temas kovo mėnesį vykusiame aplinkosauginiame renginyje įmonės darbuotojai gvildeno kartu su AB „Kauno švara" Antrinių žaliavų paruošimo skyriaus viršininku Arminu Rudzensku (nuotraukoje apačioje) ir Kauno Europos informacijos centro Europe Direct (EIC-ED) vadove Diana Lukoševičiūte-Burneikiene.

Pateikti statistiniai duomenys kalba už save ir kelia didelį susirūpinimą. Sunkmetis tęsiasi ir ekonominio atsigavimo dar niekas nežada, tačiau laikas vietoje taip pat nestovi – gyvename šiandien ir būsime rytoj, o apie rytojų privalu galvoti jau dabar. Todėl mums ne tas pats, kokioje aplinkoje mes gyvename – mes už Kauną be šiukšlių!

Seminaras spaustuvėje KOPA